Obec Janov Obec Janov
Drobečková navigace

Úvodní stránka > Akce v okolí

Akce v okolí


Šrumec - 20 let

Datum konání
Typ

20 let od prvního koncertu... To si žádá speciální koncert. Tehdá (9. 1. 1999) v Hejtmánkovicích zahráli Kanál, Laxní přístup, THPC Swingers, Krby & kamna a Belmondo band.

Více

Winter Infernal Fest vol. 6

Datum konání
Typ

Šestý ročník Winter Infernal Festu je tu ve spolupráci s CROSS CREW Booking !!! Tentokrát 19.1. 2019 v klubu Bastion No.35 v Jaroměři !!! Jelikož se snažíme dělat koncerty čím dál zajímavější, máme pro Vás na další ročník pořádného zahraničního headlinera, kterým jsou BirdFlesh - švédský grindcore, který jste mohli vidět na Obscenu nebo na Brutalu!!!! Dále se můžete těšim na GUTALAX, které jste u nás mohli vidět už několikrát a stejně tak kluky z EXORCIZPHOBIA a Pit Full Death !!! U nás naprostou novinkou jsou Perfecitizen - death-grind z Prahy !!! Takže se máte opravdu na co těšit!!!

Více

Datum konání
Typ

Více

Datum konání
Typ

Více

MetalGate Czech Death Fest XI.

Datum konání
Typ

http://czechdeathfest.cz/

Více

Agressive Music Fest 2019

Datum konání
Typ

AMF je festivalem zaměřeným zejména na metalovou scénu a od r. 2011 přináší tvrdou hudbu na východ Čech. Cílem AMF je pobavit metalové fanoušky co nejkvalitnější hudbou v přátelské atmosféře a to celé při maximálním zachování nezávislosti . Na festivalovém pódiu se potkáte nejen se známými a legendárními kapelami, ale také s kapelami z klubové scény, nejen z ČR, ale i ze zahraničí . To vše při zachování nejvyššího standardu kvality hudby, zvuku, osvětlení, cen a kompletního servisu pro naše fans.....

Více