Obec Janov Obec Janov
Drobečková navigace

Úvodní stránka > Akce v okolí

Akce v okolí


Nahoru dolu Tour + křest desky Vivian

Datum konání
Typ

Po úspěšném podzimním turné s kapelou Rybičky 48, Sendwitch vyráží dobít klubovou scénu po celé české republice a je jasné že zastávka v Broumově jakožto městě kde vznikla část jejich nového alba "Počátky" nemůže chybět! Můžete se také těšit na křest nového alba broumovské kapely Vivian!

Více

Underground on the B side

Datum konání
Typ

hej hóuu, lidé Náchodští, Východočeští a vůbec všici co by jste měli chuť dorazit na tůhle epes parrádes párty, natřísknutou výbornou HardCore kapelovou muzikou!!!!!!!!!!!!!!! máme tu rok 2019 zima bude na sklonku, jaro očekávaje, ale než si dáme první jarní pivko někde na zahrádce, to ještě nějakej pátek potrvá, sejdeme se v teplé smrduté díře tak jak to máme rádi! :-) ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Náchodská banda B_side chce zase jednou udělat pořádnej brajgl v tom našem domácím pajzlu MC BAZZEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [tenhle klub je těžkej underground do slova a do písmene to si pište!!! :-) ] ....jenže aby toho náhodou nebylo málo, bere sebou část toho nejlepšího co můžete na Českých pódiích v tomhle ranku slyšet!!!!!!!!! navíc žádná z band není v klubu poprvé, kuci a děvče vědí do čeho jdou a tak to taky patřičně rozjedou!! ;-) NA PLNÝ GULE!!!!! navíc co si budem nalhávat, věk je jen číslo, ale jak to že šlo všechno kdysi lehčeji, volněji a v pohodě.. :-) tajný heslo akce zní: 33 zhebnout nebo zestárnout!!? nenechte si ujít, bude to párty jako nikdy nebo jako dycky!!! ;-) :-) vlez: kilčo, to je cajk ne?! ;-)

Více

Datum konání
Typ

Více

Pekař + Voxel

Datum konání
Typ

Na druhém albu Výpověď se písničkář Pekař, civilním jménem Petr Štolba, obklopil vlastní stálou rockovou kapelou. Společně na ně nasázeli čtrnáct skladeb, v nichž pokračují v tom, co bylo započato na debutovém albu #Pekař z roku 2016.Písničkář VOXEL si pro své fanoušky připravil překvapení tím je společná jarní šňůra s PEKAŘEM. VOXEL bude vystupovat s celou kapelou. Po koncertě after party s DJ.

Více

5 let Bez Šance

Datum konání
Typ

Oslava už 5 let punk rockové kapely Bez Šance z Police! Při té příležitosti pokřtíme nové EP "Končíš kámo!"

Více

Datum konání
Typ

Více

Datum konání
Typ

Více

Poříčské pivní slavnosti

Datum konání
Typ

3. ročník pivních slavností program: SUNDAY JAM WANASTOWI VJECY REVIVAL JELEN ARGEMA TRAKTOR JASNÁ PÁKA - David Koller TRAUTENBERK Předprodej vstupenek od 1.12.2018 v síti Ticketstream za zvýhodněnou cenu 300,- Kč.

Více